avg

Obaveštenje o početku školske 2020/2021.godine

Poštovani roditelji i dragi učenici,

U prvoj nedelji školske 2020/2021.godine nastava u A-smeni će se odvijati pre podne a nastava u B-smeni popodne za učenike drugog ciklusa (od petog do osmog razreda matične škole). Smene će se rotirati svake nedelje.

U ovoj školskoj godini zbog pojačane brige o zaštiti učenika i po propisanim merama od strane Ministarstva,odeljenja će se podeliti u dve grupe.

Prva grupa svakog odeljenja nastavu pohađa u školi ponedeljkom,sredom i petkom, a od kuće nastavu prati utorkom i četvrtkom.

Druga grupa  svakog odeljenja nastavu u školi pohađa  utorkom i četvrtkom,a od kuće nastavu prati ponedeljkom,sredom i petkom.

Prvi nastavni dan je utorak 1.septembar 2020.godine.

Prve nedelje (od 1. do 4.septembra 2020.god.) nastava se odvija na sledeći način:

PREPODNEVNA SMENA (počinje u 7:45,časovi traju po 30 minuta)

Škola-druga grupa A-smene utorak i četvrtak

prva grupa A-smene sreda i petak

Od kuće -druga grupa A-smene sreda i petak

prva grupa A-smene utorak i četvrtak

POSLEPODNEVNA SMENA (počinje u 13:00, časovi traju po 30 minuta)

Škola-druga grupa B-smene utorak i četvrtak

prva grupa B-smene sreda i petak

Od kuće -druga grupa B-smene sreda i petak

prva grupa B-smene utorak i četvrtak

Sve detaljnije informacije dobićete od odeljenjskih starešina.

Svi učenici u matičnoj školi od prvog do četvrtog razreda nastavu pohađaju u školi u prepodnevnoj smeni. Sva odeljenja se dele na dve grupe.

(Sva detaljnija obaveštenja dobiće te od učitelja vaše dece).

Učenici izdvojenih odeljenja sva detaljnija obaveštenja dobiće te od učitelja.

Svim učenicima i roditeljima želimo

org_1314883199

1. Slavoljub Nedeljković Odgovori
    Poštovana Direktorice Tema: Snežana Nedeljković učenica 6-5 Kako da saznam kada moja ćerkica počinje školu, to jest da li je u utorak ili ili u sredu i da li je prepodnevna ili poslepodnevna smena. Kada počinje poslepodnevna smena? U napred hvala, srdačan pozdrav Slavoljub Nedeljković Mob. 063 888 00 88 30.8.20