TERMINI OTVORENA VRATA/DOPUNSKA/DODATNA/

TERMINI OTVORENIH VRATA

PREZIME I IME NASTAVNIKA TERMINI OTVORENIH VRATA
BOJOVIĆ DANIJELA PONEDELJAK B-smena 4.časPETAK A-smena 3.čas
BOŠKOVIĆ GROZDANA PONEDALJAK 3.čas
VANJEK ANA PETAK 3.čas
VASIN IVANA UTORAK 5.čas
VASIĆ SNEŽANA ČETVRTAK 4.čas
VUČIĆEVIĆ VESNA UTORAK 3.čas
VUČETIĆ ALEKSANDAR PONEDELJAK 4.čas
DELIĆ NATAŠA UTORAK 3.čas
DIMIĆ JELENA PONEDELJAK 1015
JAGLIČIĆ RADMILA ČETVRTAK 2.čas
JOJIĆ DRAGICA UTORAK 1.čas
KOSANOVIĆ DANILO SREDA 2.čas B-smena
LATOVIĆ BERINA UTORAK 4.čas
MAJSTOROVIĆ SVETLANA PETAK 6.čas
MATOVIĆ VALENTINA UTORAK 3.čas
MIKOVIĆ SLAĐANA PETAK 4. Čas
MILOSAVLJEVIĆ DARKO SREDA 4.čas
MIRKOVIĆ TIJANA ČETVRTAK 3.čas
PRVULOVIĆ MARINA PONEDELJAK 4.čas
PRENTIĆ ANJA UTORAK 6.čas
RASTOVIĆ TATJANA ČETVRTAK 4.čas
SAKIĆ MILICA UTORAK 2.čas B-smena
SIMEUNOVIĆ MIRA ČETVRTAK 4.čas
SKOKNIĆ MIRJANA ČETVRTAK 13:00 I 19:00
SPASIĆ BILJANA UTORAK 5.čas
SPASIĆ ZORAN UTORAK 4.čas
STANIĆ JASNA UTORAK 4.čas
TEŠIĆ IVANA ČETVRTAK 4.čas
TOMIĆ DANIJELA PETAK 4.čas
TRIFUNOVIĆ ŽELJKO PETAK 1 .čas
CUPAĆ BOJANA PETAK 7.čas
ŠEATOVIĆ MARICA SREDA 3.čas

 

TERMINI DOPUNSKE , DODATNE NASTAVE I SLOBODNE AKTIVNOSTI

PREZIME I IME NASTAVNIKA TERMINI DOPUNSKE , DODATNE NASTAVE I SLOBODNE AKTIVNOSTI
BOŠKOVIĆ GROZDANA SREDA PREDČAS 13:00
VANJEK ANA SREDA,ČETVRTAK,PETAK (pre podne)
VASIĆ SNEŽANA UTORAK RUKOMET 19:00 -20:30
VUČIĆEVIĆ VESNA PETAK 13:00 DOPUNSKA,UTORAK 13:00 DODATNA
VUČETIĆ ALEKSANDAR PONEDELJAK 13:00 DOPUNSKA
DELIĆ NATAŠA SVAKOG DANA
KOSANOVIĆ DANILO SREDA 13:00 DOPUNSKA,ČETVRTAK  13:00 DODATNA
LATOVIĆ BERINA PETAK 13:00 DOPUNSKA,PONEDELJAK  DODATNA, UTORAK  PRIPREMNA
MAJSTOROVIĆ SVETLANA PONEDELJAK I ČETVRTAK 1300 HOR
MATOVIĆ VALENTINA UTORAK,PETAK 1300
MIKOVIĆ SLAĐANA PONEDELJAK/PETAK-A-smena 13:00UTORAK/ČETVRTAK-B-smena 13:00
MILOSAVLJEVIĆ DARKO PONEDELJAK 13:00
MIRKOVIĆ TIJANA ČETVRTAK 13:00, PETAK 13:00 popodne, PONEDELJAK 13:00 prepodne
PRENTIĆ ANJA ČETVRTAK 13:00, UTORAK 13:00 popodne, SREDA 13:00 prepodne
RASTOVIĆ TATJANA UTORAK-DODATNA,SREDA-DOPUNSKA
SAKIĆ MILICA PETAK-DOPUNSKA,ČUVARI PRIRODE
SIMEUNOVIĆ MIRA UTORAK,SREDA I PETAK 13:00
SKOKNIĆ MIRJANA ČETVRTAK 19:00 -19:00 KOŠARKA
SPASIĆ BILJANA SREDA(5.R.),PETAK(7.R)-DODATNAČETVRTAK,SREDA(5.R),UTORAK(7.R)-DOPUNSKA
SPASIĆ ZORAN PONEDELJAK-DODATNA 13:00, SREDA,ČETVRTAK I PETAK 13:00 DOPUNSKA
STANIĆ JASNA SREDA-DOPUNSKA 13:00, PETAK –DODATNA 13:00
CUPAĆ BOJANA PONEDELJAK/UTORAK 13:00 svake druge nedelje
ŠEATOVIĆ MARICA ČETVRTAK,UTORAK-DOPUNSKA;ČUVARI PRIRODE-PONEDELJAK SREDA