ТЕРМИНИ ОТВОРЕНА ВРАТА/ДОПУНСКА/ДОДАТНА/

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА
БОЈОВИЋ ДАНИЈЕЛА ПОНЕДЕЉАК Б-смена 4.часПЕТАК А-смена 3.час
БОШКОВИЋ ГРОЗДАНА ПОНЕДАЉАК 3.час
ВАЊЕК АНА ПЕТАК 3.час
ВАСИН ИВАНА УТОРАК 5.час
ВАСИЋ СНЕЖАНА ЧЕТВРТАК 4.час
ВУЧИЋЕВИЋ ВЕСНА УТОРАК 3.час
ВУЧЕТИЋ АЛЕКСАНДАР ПОНЕДЕЉАК 4.час
ДЕЛИЋ НАТАША УТОРАК 3.час
ДИМИЋ ЈЕЛЕНА ПОНЕДЕЉАК 1015
ЈАГЛИЧИЋ РАДМИЛА ЧЕТВРТАК 2.час
ЈОЈИЋ ДРАГИЦА УТОРАК 1.час
КОСАНОВИЋ ДАНИЛО СРЕДА 2.час Б-смена
ЛАТОВИЋ БЕРИНА УТОРАК 4.час
МАЈСТОРОВИЋ СВЕТЛАНА ПЕТАК 6.час
МАТОВИЋ ВАЛЕНТИНА УТОРАК 3.час
МИКОВИЋ СЛАЂАНА ПЕТАК 4. Час
МИЛОСАВЉЕВИЋ ДАРКО СРЕДА 4.час
МИРКОВИЋ ТИЈАНА ЧЕТВРТАК 3.час
ПРВУЛОВИЋ МАРИНА ПОНЕДЕЉАК 4.час
ПРЕНТИЋ АЊА УТОРАК 6.час
РАСТОВИЋ ТАТЈАНА ЧЕТВРТАК 4.час
САКИЋ МИЛИЦА УТОРАК 2.час Б-смена
СИМЕУНОВИЋ МИРА ЧЕТВРТАК 4.час
СКОКНИЋ МИРЈАНА ЧЕТВРТАК 13:00 И 19:00
СПАСИЋ БИЉАНА УТОРАК 5.час
СПАСИЋ ЗОРАН УТОРАК 4.час
СТАНИЋ ЈАСНА УТОРАК 4.час
ТЕШИЋ ИВАНА ЧЕТВРТАК 4.час
ТОМИЋ ДАНИЈЕЛА ПЕТАК 4.час
ТРИФУНОВИЋ ЖЕЉКО ПЕТАК 1 .час
ЦУПАЋ БОЈАНА ПЕТАК 7.час
ШЕАТОВИЋ МАРИЦА СРЕДА 3.час

 

ТЕРМИНИ ДОПУНСКЕ , ДОДАТНЕ НАСТАВЕ И СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА ТЕРМИНИ ДОПУНСКЕ , ДОДАТНЕ НАСТАВЕ И СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ
БОШКОВИЋ ГРОЗДАНА СРЕДА ПРЕДЧАС 13:00
ВАЊЕК АНА СРЕДА,ЧЕТВРТАК,ПЕТАК (пре подне)
ВАСИЋ СНЕЖАНА УТОРАК РУКОМЕТ 19:00 -20:30
ВУЧИЋЕВИЋ ВЕСНА ПЕТАК 13:00 ДОПУНСКА,УТОРАК 13:00 ДОДАТНА
ВУЧЕТИЋ АЛЕКСАНДАР ПОНЕДЕЉАК 13:00 ДОПУНСКА
ДЕЛИЋ НАТАША СВАКОГ ДАНА
КОСАНОВИЋ ДАНИЛО СРЕДА 13:00 ДОПУНСКА,ЧЕТВРТАК  13:00 ДОДАТНА
ЛАТОВИЋ БЕРИНА ПЕТАК 13:00 ДОПУНСКА,ПОНЕДЕЉАК  ДОДАТНА, УТОРАК  ПРИПРЕМНА
МАЈСТОРОВИЋ СВЕТЛАНА ПОНЕДЕЉАК И ЧЕТВРТАК 1300 ХОР
МАТОВИЋ ВАЛЕНТИНА УТОРАК,ПЕТАК 1300
МИКОВИЋ СЛАЂАНА ПОНЕДЕЉАК/ПЕТАК-А-смена 13:00УТОРАК/ЧЕТВРТАК-Б-смена 13:00
МИЛОСАВЉЕВИЋ ДАРКО ПОНЕДЕЉАК 13:00
МИРКОВИЋ ТИЈАНА ЧЕТВРТАК 13:00, ПЕТАК 13:00 поподне, ПОНЕДЕЉАК 13:00 преподне
ПРЕНТИЋ АЊА ЧЕТВРТАК 13:00, УТОРАК 13:00 поподне, СРЕДА 13:00 преподне
РАСТОВИЋ ТАТЈАНА УТОРАК-ДОДАТНА,СРЕДА-ДОПУНСКА
САКИЋ МИЛИЦА ПЕТАК-ДОПУНСКА,ЧУВАРИ ПРИРОДЕ
СИМЕУНОВИЋ МИРА УТОРАК,СРЕДА И ПЕТАК 13:00
СКОКНИЋ МИРЈАНА ЧЕТВРТАК 19:00 -19:00 КОШАРКА
СПАСИЋ БИЉАНА СРЕДА(5.Р.),ПЕТАК(7.Р)-ДОДАТНАЧЕТВРТАК,СРЕДА(5.Р),УТОРАК(7.Р)-ДОПУНСКА
СПАСИЋ ЗОРАН ПОНЕДЕЉАК-ДОДАТНА 13:00, СРЕДА,ЧЕТВРТАК И ПЕТАК 13:00 ДОПУНСКА
СТАНИЋ ЈАСНА СРЕДА-ДОПУНСКА 13:00, ПЕТАК –ДОДАТНА 13:00
ЦУПАЋ БОЈАНА ПОНЕДЕЉАК/УТОРАК 13:00 сваке друге недеље
ШЕАТОВИЋ МАРИЦА ЧЕТВРТАК,УТОРАК-ДОПУНСКА;ЧУВАРИ ПРИРОДЕ-ПОНЕДЕЉАК СРЕДА