PODELA ODELJENJA NA NASTAVNIKE

PODELA ODELJENJA NA NASTAVNIKE  važi od 01.09.2017.

R.b. Prezime i ime nastavnika predmet SSS broj  časova odeljenja
Nikolić Danijela srpski jezik VII 18 54, 55, 75, 76
Jagličić Radmila srpski jezik +građansko VII 16 64, 65, 86, 87
Kocić Milica srpski jezik VII 17 52, 62, 63, 71
Tomić Danijela srpski jezik +građansko VII 16 66, 67, 74, 85
Vasin Ivana srpski jezik VII 18 51, 53 81, 82
Mirković Tijana srpski jezik VII 20 61, 72, 73, 83,  84
Dimić Jelena srpski jezik VII 17 56, 68, 77, 88
Stanić Jasna engleski jezik VII 18 51, 52, 53, 71, 72, 73, 82, 83, 84
Vanjek Ana engleski jezik VII 18 54, 55, 64, 65, 66, 74, 75, 76, 87
Kunarac Ana engleski jezik VII 20 22, 23;Glumčevo Brdo 1,2,3,4  Ravni Gaj 1,2,3,4 
Anja Prentić engleski jezik VII 20 11, 13, 21, 31, 33, 43, 61, 62, 63, 81
Nićiforović Jasna engleski jezik VII 20 32, 41, 42, 56, 67, 68, 77, 85,6,8
Damnjanović Nevena engleski jezik VII 20 Arnajevo 1,2,3,4, Srednji Kraj1,2,3,4, Baćevac 2,4
Borovčanin Marijana engleski jezik VII 20 Guncati 1,2,3,4 Lisović 2 1,2,3,4 Lisović 1 2,3
Nikolić Suzana engleski jezik VII 20 V.Borak 1,2,3,4 Boždarevac 1,2,3,4  Baćevac 1,3
Marković Radmila engleski jezik VII 20 Beljina 1,2,3,4 Rožanci 2,3,4 Guberevac 1,2,3
Božović Jovana engleski jezik VII 20 12  Manić 1,2,3,4 
Simeunović Mira ruski jezik VII 18 51, 53, 62, 63, 72, 73, 82, 83, 84
Prvulović Marina ruski jezik +građansko VII 16 55, 56, 65, 68, 75, 77, 86, 88
Matović Valentina nemački jezik VII 18 52, 54, 61, 64, 67, 71, 74, 76, 81
Vučetić Aleksandar nemački jezik VII 6 66, 85, 87
Latović Berina matematika VII 20 61, 76, 81, 84, 86
Milanović Ina matematika VII 20 54, 55, 64, 67, 85
Nedeljković Milinko       matematika VII 20 65, 66, 74, 75, 87
Stojanović Javorina      matematika VI 20  53, 62, 63, 82 , 83
R.b. Prezime i ime nastavnika predmet SSS broj  časova odeljenja
Stojić Jovanka matematika VII 16 56, 68, 77, 88
Spasić Biljana matematika VII 20 51, 52, 71, 72, 73
Šeatović Marica biologija/s.a. VI 20  54, 55, 65, 66,67,74,75, 76, 85, 86
Gorunović Gordana biologija/s.a. VII 18 56, 61, 68,71,73,77, 82, 83,88
Sakić Milica biologija/s.a. VII 20 51, 52, 53, 62, 63,64,72, 81, 84, 86
Vučićević Vesna geografija VII 20  64, 65, 66, 67, 74, 75, 76, 85,86,87
Nikolić Zoran geografija VII 12  51,52, 53, 54,55, 56,68, 77, 88
Davorija Dragana geografija VII 20 61, 62, 63, 71, 72, 73, 81, 82, 83,84
Petrović Mirjana istorija VII 20 64, 65, 66, 67, 74, 75, 76, 85, 86, 87
Rastović Tatjana istorija VII 12 52, 53, 54,55, 62, 63,73,84
Milosavljević Darko istorija VII 20 51, 56,  61, 68, 71, 72, 77, 81, 82, 83, 88
Cupać Bojana muzička kultura VII 20 54,55,64,65,66,67, 71,72, 73,74,75, 76, 81, 82,83, 85, 86, 87
Majstorović Svetlana muzička kultura + hor VII 15 51, 52, 53,56, 61, 62, 63, 68, 77, 84, 88
Nedeljković Ruža TIO VI 20 51, 52,53, 61,62, 71,72, 81, 82, 83
Bošković Grozdana TIO VII 20 51, 52, 53,61, 62,63,71,73,83, 84
Trifunović Željko TIO VII 20 56,63, 68, 72, 73, 77, 81, 82, 84, 88
Jojić Dragica TIO VII 20 54, 55, 64,65, 66, 74, 75, 85, 86, 87
Antić Živorad TIO VII 20 54, 55,64, 65, 66, 67, 74, 75, 76,85
Ranković Gordana TIO VII 16 56,67, 68, 76,77, 86, 87, 88
Vasić Snežana fiz. vas./iz. sport/OFA VII 20 52, 53,62, 63, 71, 83
Skoknić Mirjana fiz. vas./iz. sport/OFA VII 20 51,61, 63, 72, 73, 81, 82,84
Kontić Miljan fiz. vas./iz. sport/OFA VII 20 65, 66,65, 74, 75, 82, 85, 86
Stevanović Bojan fiz. vas./iz. sport/OFA VII 20 54, 55,64, 67,76, 87

 

 

 

R.b. Prezime i ime nastavnika predmet SSS broj  časova odeljenja
Janković Jelena fiz. vas./iz. sport/OFA VII 14 56,68, 77, 84, 88
Miković Slađana hemija VII 20 71,72,73,74, 81,82,83,84,86,87
Tešić Ivana hemija VII 10 75,76,77,85,88
Vujašević Divna fizika VII 6 68,77,88
Spasić Zoran fizika VII 20 62,63,66,72,73,82,83,84,86,87
Veljović Bojan fizika VII 20 61,64,65,67,,71,74,75,76,81, 85
Vasić Emil likovna kultura/s.a. VII 20 51, 52, 53, 54,55, 64, 65, 66,67,74,75, 76, 85, 86, 87
Delić Nataša likovna kultura/s.a. VII 20 56, 61, 62, 63, 68, 71, 72, 73, 77,81, 82, 83, 84,88,
Bojović Danijela inf. i rač. VII 20 51, 52, 53, 54,55,61,62,63,64 ,65,66,71, 72, 73, 74,75,81,82,83,84
Jojić Nemanja inf. i rač. VII 9 56, 67, 68, 76, 77, 85, 86 ,87, 88  
Bošković Ivana  nas.raz. nastave VI 17 11  matična škola
Ristić Jelena  nas.raz. nastave VII 17 12  matična škola
Jeremić Milan  nas.raz. nastave VI 17 1matična škola
Janković Vesna  nas.raz. nastave VI 18 2matična škola
Tanasković Marina  nas.raz. nastave VI 18 2matična škola
Milenković Danijela  nas.raz. nastave VII 18 2matična škola
Radosavljević M Sanja  nas.raz. nastave VI 18 3matična škola
Milovanović Suzana  nas.raz. nastave VI 18 3matična škola
Jovanović Milica  nas.raz. nastave VII 18 3matična škola
 Žilić Tatjana nas.raz. nastave VII 18 4matična škola
Trajković Snežana nas.raz. nastave VI 18 42 matična škola
Radivojević Snežana nas.raz. nastave VI 18 43 matična škola
Đukić Petrović Rada  nas.raz. nastave VI 18 14/34 IO Arnajevo

 

 

R.b. Prezime i ime nastavnika predmet SSS broj  časova odeljenja
Krgović Ljiljana nas.raz. nastave VII 18 24/44  IO Arnajevo
Vujnović Desanka  nas.raz. nastave VI 17 1 IO Baćevac
Svilarević Gordana nas.raz. nastave VII 18 2 IO Baćevac
Jukić Danijela  nas.raz. nastave  VII  18 3 IO Baćevac
 Ivančević Milica   nas.raz. nastave  VII  18  4 IO Baćevac
Đuričić Snežana nas.raz. nastave VI 18 36/46 IO Beljina
Čanak Drača Mladena nas.raz. nastave VII 18 27 /47 IO Boždarevac
Pršić Jasmina  nas.raz. nastave VII 18 17/37  IO Boždarevac
Kosanić Vesna nas.raz. nastave VI 17 1  IO Veliki Borak
Milovanović Vesna nas.raz. nastave VI 18 3  IO Veliki Borak
Popović Biljana nas.raz. nastave VI 18 2 4  IO Veliki Borak
Popović Slobodanka nas.raz. nastave VI 18 4  IO Veliki Borak
Lalić Biljana nas.raz. nastave VI 18 2  IO Glumčevo Brdo
Marković Slađana nas.raz. nastave VII 18 3  IO Glumčevo Brdo
Sarić Nada nas.raz. nastave VII 18 4  IO Glumčevo Brdo
Spasojević Nela nas.raz. nastave VII 18 1  IO Glumčevo Brdo
Vukadinović Jelena nas.raz. nastave VII 18 110/210/310  IO Guberevac
Orabović Sanja nas.raz. nastave VI 18 2  IO Guncati
Ivanović Aleksandra nas.raz. nastave VII 18 1 2  IO Beljina
Dukić Irena nas.raz. nastave VII 18 3  IO Guncati
Badža Travica Goranka nas.raz. nastave VII 18 1 4  IO Guncati
 Stevanović Milica  nas.raz. nastave VII  18  4 Ravni Gaj
Stojković Maja nas.raz. nastave VII 18 2 3 IO Lisović 1
Golubović Snežana nas.raz. nastave VI 18 1/2/3/4  IO Lisović 2
Nešković Jelena nas.raz. nastave VII 18 2 4  IO Manić


 

R.b. Prezime i ime nastavnika predmet SSS broj  časova odeljenja
Lukovac Jelena nas.raz. nastave VII 18 1/3  IO Manić
Petrović Gajić Vesna nas.raz. nastave VI 18 1 2  IO Ravni Gaj
Savić Katarina nas.raz. nastave VII 18 3  IO Ravni Gaj
Mijailović Dragana nas.raz. nastave VI 18 3 4  IO Rožanci
Čolaković Jovana nas.raz. nastave VII 17  2 IO Rožanci
Trišić Ana nas.raz. nastave VII 18 2 4  IO Srednji Kraj
Savić Ivana  nas.raz. nastave VII  18 1 3  IO Srednji Kraj
Bulatović Stefan nas. ver. nastave VII 6 Beljina(2), 56, 68, 77, 88
Živković Jovana nas. ver. nastave VI 19 11,3, 21,2,3 , 31,3, 41,2, 74,5,6, 82,4,

Boždarevac (2), Veliki Borak (3)

Obradović Igor nas. ver. nastave IV 15  Baćevac(4),Glumčevo Brdo (4), Lisović 2(1), Lisović 1(1), Guberevac (1), Guncati (3) 87
Popović Dragan nas. ver. nastave VII 13 54,5, 64,5,6,7, 85,6,Srednji Kraj (2),

Ravni Gaj(3)

Stanković Zoran nas. ver. nastave VI 20 12, 32,43, 51,2,3, 61,2,3,71,2,3,81,3, Manić (2) , Rožanci (2), Arnajevo(2)